Výsledky 5.ročníku Lezeckých závodů na obtížnost.Byla přítomna i televize (www.jdp.cz/televize-zlinsko/magazin-otrokovice.php)
Večer proběhlo promítání lezeckých a poznávacích filmů.

Chlapci do 15 let
1.-2. Michal Krček 1994 HO Adrenalin Prostějov
1.-2. Jan Kříž 1996 SASM Brno
3. Ondřej Zámečník 1996 HO Adrenalin Prostějov
4. Jiří Duša 1995 SDB Fryšták
5. Petr Bačůvka 1998 SDB Fryšták
6. Jakub Kasala 1999 SDB Fryšták

Dívky do 15 let
1.-2. Andrea Pavlicová 1996 Sokol Brno Rajče
1.-2. Jana Vincourková 1997 Fenstar Rajče Saltic Vyškov
3. Martina Pivodová 1999 SPL Pustiměř, DDM Vyškov
4. Kristýna Kraváková 1994 Adrenalín Prostějov
5. Klára Látalová 1999 Rebel Pustiměř
6. Sabina Pilcová 1998 HO Prostějov
7. Karolína Jurčíková 1998 SDB Fryšták
8. Kristýna Bačůvková 1997 SDB Fryšták

Ženy nad 15let
1. Tereza Pivodová 1993 SPL Pustiměř, DDM Vyškov, Triop Zlín
2. Tereza Svobodová 1995 HO Namche Praha Horoškola.info
3. Karolína Nevělíková 1995 Pálavský Věšák Břeclav
4. Michaela Solanská 1987 HO Alpa Ostrava
5. Romana Vlašínová 1994 SPL Pustiměř Triop Zlín
6. Kateřina Švecová 1994 SPL Pustiměř Triop Zlín
7.-8. Marie Dichtlová 1969 HO Namche Praha Horoškola.info
7.-8. Petra Růžičková 1993 SPL Pustiměř, DDM Vyškov
7.-8. Petra Růžičková 1993 SPL Pustiměř, DDM Vyškov
9. Iveta Tomanová 1989 HK Šternberk
10. Barbora Hynková 1990 HO Vsetín

Muži nad 15let
1. Stanislav Pekárek 1992 KVH Vizovice
2. Ondřej Nevělík 1989 HK Pálavský Věšák
3. Jan Štambachr 1986 Ostrava
4. Jakub Štambachr 1987 Ostrava
5. David Musil 1993 SPL Pustiměř
6. Jan Sedlačík 1987 Sokol Uherský Brod
7. Tomáš Binter 1992 ADR Design
8. Ondřej Polehňa 1985 Sokol Uherský Brod
9. Břetislav Lebloch 1976 Sokol Uherský Brod
10. Tomáš Reich 1988 Brno
11. Radek Šilhan 1986 HK Šternberk
12. Petr Bozděch 1990 RUM Holešov
13. Martin Blažek 1990 Zábřeh
14. Martin Macháč 1987 Tesla Brno
15. Jiří Zigal 1990 KVH Vizovice
16. Filip Havrlant 1992 KVH Vizovice
17.-18. Adam Janovský 1993 AO Vsetín
17.-18. Lukáš Kaller 1992 Zábřeh
19. Martin Mišák 1983 HK Šternberk
20. Ondřej Jahn 1989 Zábřeh
21. Pavel Vodička 1987 Bruntál
22. Václav Soudil 1985 Zlín